O nás

Naše firma, která má tradici od roku 1990, se specializuje na vánoční výzdoby. Navrhujeme, vyrábíme, montujeme a pronajímáme vánoční výzdoby, a také zajišťujeme jejich kompletní servis. Rádi Vám zdarma a nezávazně připravíme konkrétní cenovou nabídku, včetně grafických návrhů a ukázek, jak může Vaše výzdoba vypadat.

Naše provozovna, která se rozkládá na ploše 17 000 m2, zahrnuje dílny, sklady a administrativní zázemí. Také jsou Vám k dispozici předváděcí prostory, v nichž si můžete prohlédnout originální výrobky s certifikátem kvality.

jsme ATELIÉR MAUR!<br> oslava spuštění nového webu naše kanceláře opravujeme Vaše dekorace vyrábíme kašnu pro Vás na míru  vyrážíme za Vámi na osobní schůzku chodba v našem sídle předváděcí místnost jsme na trhu již 35 let naši brigádníci        

Podpora sportu

Podporujeme četné charitativní sportovní běhy. Tím se snažíme rozsvítit a rozezvučet život hendikepovaným dětem i dospělým v rámci běhů pro nevidomé, hluchoslepé, pacienty s kardiologickými i onkologickými onemocněními.

Služba umění

Dlouhodobě se snažíme aktivní účastí i dokumentací podporovat umění. Zúčastňujeme se mnoha výstav v Čechách i v zahraničí.

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií: výstava Obrazy nad čísly

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií: výstava Obrazy nad čísly, Vojtěch Maur