O nás

Naše firma, která má tradici od roku 1990, se specializuje na vánoční výzdoby. Navrhujeme, vyrábíme, montujeme a pronajímáme vánoční výzdoby, a také zajišťujeme jejich kompletní servis. Rádi Vám zdarma a nezávazně připravíme konkrétní cenovou nabídku, včetně grafických návrhů a ukázek, jak může Vaše výzdoba vypadat.

Naše provozovna, která se rozkládá na ploše 17 000 m2, zahrnuje dílny, sklady a administrativní zázemí. Také jsou Vám k dispozici předváděcí prostory, v nichž si můžete prohlédnout originální výrobky s certifikátem kvality.

<br>

jsme ATELIÉR MAUR!

oslava spuštění nového webu

Petra Tomanová – obchodní oddělení

<br>

Lucie Zikmundová – obchodní oddělení

Vojtěch Maur – grafik

Rudolf Kalčík – technik

opravujeme Vaše dekorace vyrábíme kašnu pro Vás na míru  vyrážíme za Vámi na osobní schůzku chodba v našem sídle předváděcí místnost      

Podpora sportu

Podporujeme četné charitativní sportovní běhy. Tím se snažíme rozsvítit a rozezvučet život hendikepovaným dětem i dospělým v rámci běhů pro nevidomé, hluchoslepé, pacienty s kardiologickými i onkologickými onemocněními.

krajský půlmaraton plzeňského kraje 

<br>

Probehni.se, Praha –⁠ start

<br>

Probehni.se, Praha –⁠ 1. místo ve své kategorii

Služba umění

Dlouhodobě se snažíme aktivní účastí i dokumentací podporovat umění. Zúčastňujeme se mnoha výstav v Čechách i v zahraničí.

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií: výstava Obrazy nad čísly

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, Jindřichův Hradec, výstava Obrazy nad čísly, Vojtěch Maur

<br>

Fait Gallery, Brno, výstava Nejisté sekvence děje, Milan Maur